NuStep Sanatoria & Spa

SANATORIUM & SPA

KONTAKT

Skontaktuj się z nami bezpośrednio w sprawie NuStep, naszych produktów zamieszczonych na tej stronie internetowej i w jaki sposób możemy Tobie pomóc.

+48 531 623 292
Możesz zwiększyć swoją witalność i aktywność dzięki NuStep

Jesteśmy laureatem nagrody International Council on Active Aging Inspire Award

Regularne ćwiczenia są jedną z najważniejszych rzeczy, które możemy zrobić dla naszego ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Dowody wskazują, że ćwiczenia zapewniają wiele korzyści fizycznych i psychicznych, które przyczyniają się do poprawy samopoczucia i jakości życia. Każdy, bez względu na wiek, oraz poziom posiadanej sprawności lub zdolności funkcjonalnych – może korzystać z regularnych ćwiczeń. Od kontrolowania naszej wagi, poprzez utrzymywanie aktywności i zaangażowania w miarę starzenia się, po zarządzanie stanami zdrowia lub niepełnosprawnością. Ćwiczenia zmieniają życie.

Trenażery krzyżowe NuStep zapewniają trening sprawnościowy i wysiłkowy całego ciała, który wpływa korzystnie na cały organizm, w tym układ szkieletowo – mięśniowy, serce i mózg. Regularne ćwiczenia na naszym trenerze mogą również pomóc w budowaniu i utrzymaniu masy mięśniowej, jednocześnie zwiększając elastyczność i zakres ruchu. Dzięki licznym poziomom oporu i kontrolowanej przez użytkownika długości kroku trener NuStep może zaoferować tak wymagający trening, jak chcesz, zarówno teraz, jak i wraz z poprawą twojego zdrowia i kondycji.