NuStep Seniorzy

SENIORZY

KONTAKT

Skontaktuj się z nami bezpośrednio w sprawie NuStep, naszych produktów zamieszczonych na tej stronie internetowej i w jaki sposób możemy Tobie pomóc.

+48 531 623 292

Usuwamy bariery ograniczające bezpieczną aktywność seniorów

Jesteśmy laureatem nagrody International Council on Active Aging Inspire Award

To nie jest nowa wiadomość, że regularne ćwiczenia odgrywają kluczową rolę w zdrowym starzeniu się. Kolejne badania pokazują, że starsi dorośli – od sprawnych do słabych – mogą doświadczyć wielu korzyści fizycznych i psychicznych wynikających z regularnych ćwiczeń.

Pomimo tych przytłaczających dowodów znaczna liczba starszych osób jest bierna. Wielu niechętnie ćwiczy ze względu na obawy, że upadną, odczują ból lub pogorszą istniejący stan zdrowia.

Wyzwaniem dla specjalistów ds. Zdrowia i dobrego samopoczucia pracujących ze starszymi dorosłymi jest usunięcie tych postrzeganych barier w ćwiczeniach. Poziome trenażery krzyżowe NuStep mogą pomóc w wyeliminowaniu tych barier.

Dostępne i łatwe w użyciu trenażery NuStep zapewniają trening siłowy i trening sprawnościowy całego ciała, które mogą pomóc poprawić siłę, wytrzymałość i ogólną sprawność fizyczną. Nasz innowacyjny sprzęt umożliwia osobom z ograniczoną sprawnością ruchu, problemami z równowagą lub zaburzeniami poznawczymi uzyskanie satysfakcji i zadowolenie z efektów treningów.